AFYONKARAHİSAR İLİ İSTİŞARE TOPLANTISI

Genel Başkanımız Bülent TUNÇ, Genel Başkan Yardımcımız Nazif KARABULUT, Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Şaban CETİZLİ, Genel Sekreter Adnan GÜLTEK ve Danışman Hüseyin VELİOĞLU’ndan oluşan Merkez Birliği heyeti 31.10.2018 Çarşamba günü Akyonkarahisar ilindeki birliklerimiz ile Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Birliği’nde istişare toplantısı gerçekleştirmişlerdir.

Toplantıya Afyonkarahisar Kırmızı Et Üreticileri Başkanı Fikret YAVUZ, Bolvadin İlçesi Başkanı İbrahim TANIR, Çay ve Sultandağı İlçesi Başkanı Yakup SUNA, Şuhut İlçesi Başkanı Erol ÜNSOY, Kütahya İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ali Hikmet SAYLIĞ, Simav İlçesi Başkanı Mustafa ŞENAY, Tavşanlı İlçesi Başkanı Harun ÇOBAN, Aslanapa İlçesi Başkanı Abdullah AYDIN ve Afyonkarahisarlı bazı üreticiler katılmışlardır.

Genel Başkanımızın açılış konuşmasından sonra birlik başkanlarımız ve üreticilerin görüşleri alınmış, sektör ile ilgili istişareler yapılmıştır. Toplantı sonrası Borsa ve hayvan pazarı ziyaret edilerek piyasa değerlendirmesi yapılmıştır.

Leave a Comment